Krajowa Spółka Cukrowa S.A.

Przejdź do wybranego podserwisu

Treść

Ranking „Europa 500”

Krajowa Spółka Cukrowa S.A. została sklasyfikowana na 470. pozycji wśród największych firm Europy Środkowo-Wschodniej w rankingu przygotowanym przez dziennik „Rzeczpospolita” i Deloitte. Firmy uwzględnione w rankingu uszeregowano według wielkości przychodów w roku 2009.

Ranking „Lista 2000”

185. miejsce w zestawieniu „Rzeczpospolitej” najlepszych i najsilniejszych polskich przedsiębiorstw.

  • Lider Społecznej Odpowiedzialności Biznesu, Dobra Firma...

Lider Społecznej Odpowiedzialności Biznesu, Dobra Firma 2010

Krajowa Spółka Cukrowa S.A. została uhonorowana tytułem Lidera Społecznej Odpowiedzialności i otrzymała certyfikat Dobra Firma 2010 za prowadzenie działalności biznesowej uwzględniającej potrzeby otoczenia.  Tytuł jest przyznawany przez redakcję Forum Biznesu, dodatku do Gazety Prawnej. Program Liderzy Społecznej Odpowiedzialności Dobra Firma 2010 realizowany jest pod patronatem Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk.

Ranking „Pereł Polskiej Gospodarki”

Krajowa Spółka Cukrowa S.A. została laureatem Perły Wielkiej w zestawieniu przygotowanym przez Instytut Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk wspólnie i Oficynę Wydawniczą „Rynek Polski” Sp. z o.o. wydawcę miesięcznika gospodarczego „Polish Market”. Perły Wielkie przyznawane są firmom, których przychody wyniosły 1 mld PLN w ciągu roku  i które osiągnęły minimalną wartość wskaźników ekonomicznych określonych przez  INE PAN.

Najlepszy Produkt Lata 2010

Lubelska Fabryka Cukierków „Pszczółka” – były Oddział KSC S.A., a obecnie Spółka zależna - została laureatem nagrody przyznawanej przez konsumentów za cukierki musujące „Musss”. Organizatorem konkursu była Agencja Promocyjno-Wydawnicza EMS.

  • Certyfikat Perłowy „Polish Product” 2010

Certyfikat Perłowy „Polish Product” 2010

Lubelska Fabryka Cukierków „Pszczółka” – były Oddział KSC S.A., a obecnie Spółka zależna - została wyróżniona Certyfikatem Perłowym „Polish Product” przyznawanym przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej i poświadczającym rzetelność oraz wiarygodność firmy.  Certyfikat jest wyróżnieniem nadawanym firmom na podstawie dotychczasowych osiągnięć oraz rekomendacji partnerów handlowych. Promuje podmioty wybijające się na terenie Polski i jednocześnie stanowi poręczenie dla ich działań na arenie międzynarodowej.

Orzeł Agrobiznesu 2010

Lubelska Fabryka Cukierków „Pszczółka” – były Oddział KSC S.A., a obecnie Spółka zależna -  została wyróżniona przez Agencję Promocyjno – Wydawniczą EMS tytułem Orła Agrobiznesu. Tytuł, po raz pierwszy przyznany w 2001 roku, nadawany jest firmom z branży rolno-spożywczej, które odniosły sukces na rynku.

  • Wojewódzki Lider Smaku

Wojewódzki Lider Smaku

Lubelska Fabryka Cukierków „Pszczółka” – były Oddział KSC S.A., a obecnie Spółka zależna - otrzymała wyróżnienie za cukierki „Czekoladowa Mieszanka Imieninowa”.  Konkurs, kierowany do producentów żywności i restauratorów województwa lubelskiego, jest organizowany przez Regionalną Izbę Gospodarczą.

„Toruńska siódemka”

Wyróżnienie przyznane przez internautów i słuchaczy lokalnego radia firmom mającym największe znaczenie dla miasta i jego mieszkańców.