Krajowa Spółka Cukrowa S.A.

Przejdź do wybranego podserwisu

Treść

Krajowa Spółka Cukrowa S.A. w rankingu PERŁY POLSKIEJ GOSPODARKI

Krajowa Spółka Cukrowa S.A. uzyskała tytuł PERŁY POLSKIEJ GOSPODARKI w kategorii PERŁY WIELKIE, zajmując 9 miejsce w rankingu. 24 listopada 2017 r. odbyła się jubileuszowa XV Gala Pereł Polskiej Gospodarki, zorganizowana przez anglojęzyczny miesięcznik ekonomiczny „Polish Market”. Patronat nad Galą objął Marszałek Senatu Rzeczpospolitej Polskiej, Wicepremier i Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Rektor Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.
Podczas gali zostały wręczone statuetki dla najlepszych podmiotów gospodarczych, wyłonionych w rankingu opracowanym przez naukowców z Zakładu Wspomagania i Analizy Decyzji, Instytutu Ekonometrii Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Tytuł „Perły Polskiej Gospodarki” przyznano w dwóch kategoriach Wielkie Perły i Duże Perły. Wart podkreślenia jest fakt, że o pozycji firmy w rankingu nie decyduje kryterium przychodów, a efektywność i dynamika rozwoju przedsiębiorstwa. Równie ważny jest fakt, że udział w Rankingu nie wiążę się z żadnymi kosztami dla uczestników.

Krajowa Spółka Cukrowa S.A. - Mecenasem Toruńskiego Sportu 2017

27 listopada 2017 r. rekordowa liczba 70 firm otrzymała statuetki Mecenasa Toruńskiego Sportu 2017. Wręczył je Prezydent Miasta Torunia Michał Zaleski podczas uroczystego spotkania w centrum konferencyjnym hotelu Filmar.
Tytuły Mecenasa Toruńskiego Sportu przyznawane są od 2013 roku z inicjatywy Prezydenta Miasta Torunia. Tegoroczna edycja uroczystej gali była okazją do uhonorowania lokalnych sponsorów zaangażowanych we wspieranie toruńskiego sportu. Wyróżnienia otrzymały firmy, które w szczególny sposób angażują swoje środki finansowe oraz udzielają bezinteresownej pomocy zawodnikom toruńskich klubów sportowych. W ten sposób tworzą wspólnie z miastem doskonałe warunki do uprawiania sportu i osiągania wysokich wyników sportowych

Polski Cukier ulubioną marką Polaków w kategorii: Cukier i słodziki

W dniu 21 września 2017r. Prezes Krajowej Spółki Cukrowej S.A Paweł Piotrowski, podczas uroczystej Gali zorganizowanej przez Wydawnictwo Gospodarcze w imieniu KSC S.A odebrał główną nagrodę w kategorii: cukier i słodziki dla „ulubionej marki Polaków”.

Podstawą do stworzenia rankingu marek w każdej ze 138 kategorii były głosy oddane przez respondentów (procentowa liczba wskazań). Badanie zostało przeprowadzone przez Wydawnictwo Gospodarcze, na przełomie lipca i sierpnia 2017 r., na łącznej próbie 1 tys. Polaków w wieku 18-65 lat, decydujących w sprawie zakupów dla swojego gospodarstwa domowego.

Krajowa Spółka Cukrowa S.A. „Liderem Polskiego Eksportu 2017”

W dniu 26 czerwca 2017 r. w Ministerstwie Rozwoju w Warszawie odbyła się XV Jubileuszowa Konferencja Programowa Stowarzyszenia Eksporterów Polskich zorganizowana przez Stowarzyszenie Eksporterów Polskich pod Honorowym Patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Marszałków Województw. Podczas Konferencji rozdano również nagrody dla osób i firm wyróżniających się w zakresie eksportu swoich produktów lub usług. Listem gratulacyjnym oraz Pucharem „Lider Polskiego Eksportu 2017” została uhonorowana Krajowa Spółka Cukrowa S.A.

Krajowa Spółka Cukrowa S.A. w najlepszej trójce plebiscytu „Złotej Setki Pomorza i Kujaw 2016”

W dniu 22 maja 2017 roku w Operze Nova w Bydgoszczy odbyła się kolejna, dwudziesta pierwsza, uroczysta Gala „Złotej Setki Pomorza i Kujaw”. Wśród laureatów finałowego plebiscytu znalazła się Krajowa Spółka Cukrowa S.A. zajmując zaszczytne, trzecie miejsce na podium.