Krajowa Spółka Cukrowa S.A.

Przejdź do wybranego podserwisu

Treść

Orzeł Agrobiznesu

Fabryka Cukierków "Pszczółka" z Oddziału "Cukrownia Lublin" znalazła się wśród laureatów XXVI edycji konkursu Orzeł Agrobiznesu. Nagroda przyznawana jest firmom branży rolno-spożywczej na podstawie analizy dokonań rynkowych, opinii handlowców i konsumentów.

Polski Producent Żywności 2008

Tytuł Polskiego Producenta Żywności 2008, przyznany przez Stowarzyszenie im. Eugeniusza Kwiatkowskiego, otrzymała Fabryka Cukierków "Pszczółka" z Oddziału "Cukrownia Lublin" za produkt Karmelki Miętowe Lubelskie z Czekoladą. Laur został przyznany w czasie Targów "Polagra-Food 2008".

Acanthus Aureus

Nagroda "Acanthus Aureus" przyznana Krajowej Spółce Cukrowej S.A. podczas Międzynarodowych Targów "Polagra-Food 2008" za stoisko najbardziej sprzyjające realizacji strategii marketingowej firmy na targach.

Najlepsze w Polsce - The Best in Poland

Nagroda i godło promocyjne dla Krajowej Spółki Cukrowej S.A. za „Cukier Biały”. Przyznana w 2005 roku w ramach III edycji Konsumenckiego Konkursu Jakości Produktów organizowanego przez Wielkopolską Fundację Żywnościową oraz Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego.

„Alimentorum Fabricator Optimus”, „Wzorowy Producent Żywności”

Statuetka oraz godność „Wzorowego Producenta Żywności” przyznana w 2005 roku Krajowej Spółce Cukrowej S.A. przez Klub Promocji Jakości w Poznaniu w konkursie organizowanym przez Korporację Producentów Żywności.
 
 

Najciekawsza Promocja na Targach Polagra Food

Nagroda dla Krajowej Spółki Cukrowej S.A. za „Najciekawszą promocję na Targach Polagra-Food 2005”, przyznana przez kwartalnik Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa „Polish Food”. 


Dobre bo polskie

Certyfikat i Godło promocyjne „Dobre bo polskie” dla „Karmelków Nadziewanych Muss….” przyznany Cukrowni Lublin S.A. Fabryka Cukierków Pszczólka w Konsumenckim Konkursie Jakości Produktów.

Przedsiębiorstwo Fair Play 2003

Certyfikat i Złota Statuetka „Firmy Fair Play” dla Cukrowni Kruszwica S.A. przyznany w 2003 r. w ogólnopolskim konkursie „Przedsiębiorstwo Fair Play”.

Lubelska Nagroda Jakości

Dyplom "Zaangażowany w doskonalenie jakości" dla Oddziału Krajowej Spółki Cukrowej S.A. "Cukrownia Lublin", przyznany w 2004 roku w II Edycji Konkursu "Lubelska Nagroda Jakości".