Krajowa Spółka Cukrowa S.A.

Przejdź do wybranego podserwisu

  • Biuletyn Informacji Publicznej
  • english version

Treść

KSC sponsorem Sokołowa Jarosław

Krajowa Spółka Cukrowa S.A. została nowym sponsorem ekstraklasowej drużyny tenisistów stołowych Sokołowa S.A. Jarosław. Na specjalnej konferencji prasowej umowę sponsoringową podpisali: Prezes klubu Kamil Dziukiewicz oraz Tomasz Rega, Członek Zarządu Krajowej Spółki Cukrowej S.A.

Tomasz Rega, Członek Zarządu KSC podkreślił rangę sukcesów sportowych drużyny jarosławskiej, co też miało wpływ na podjęcie decyzji o współpracy: - Dzisiaj spotkały się dwie silne i uznane marki. Z jednej strony firma, którą reprezentuję, czyli Krajowa Spółka Cukrowa – największy producent cukru, ale także przetworów owocowo-warzywnych. Z drugiej strony jest Sokołów Jarosław – jeden z najbardziej utytułowanych klubów w historii tenisa stołowego w naszym kraju. Liczymy, że współpraca przyniesie liczne korzyści obu stronom. Polski Cukier pokazuje, że wspiera polski sport, ambitne drużyny z mądrze poukładanym zapleczem organizacyjnym.

Prezes Sokołowa S.A. Kamil Dziukiewicz dziękował za okazane zaufanie: Bardzo dziękuję panu prezesowi Tomaszowi Redze, za uwzględnienie naszego klubu w działalności sponsoringowej firmy. Witamy więc Krajową Spółkę Cukrową w naszej drużynie. Będziemy robić wszystko, aby Polski Cukier otrzymał satysfakcjonujący zwrot marketingowy. My dzięki temu wsparciu będziemy mogli także wystartować w europejskich pucharach, a to dodatkowe miejsce dla świadczeń marketingowych KSC.

Obecny na konferencji prezes Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa StołowegoGrzegorz Kielar wyraził zadowolenie, że tak poważny sponsor pozwoli na kontynuację sukcesów jarosławskiej drużyny w rozgrywkach Superligi: - Cieszymy się, przede wszystkim dlatego, że współpraca z marką „Polski Cukier” to wzmocnienie drużyny podkarpackiej i mam nadzieję, że będziemy mogli kontynuować pasmo sukcesów. Dziękujemy za docenienie wartości naszej drużyny.

Od nowego sezonu w drużynie Sokołowa poza reprezentantem Polski - Mateuszem Czernikiem -zagrają dwaj uczestnicy Igrzysk Olimpijskich w Tokio: Brazyliczyk Eric Jouti i Hindus Sathiyan Gnanasekaran oraz reprezentant Grecji Konstantinos Angelakis i czołowy zawodnik z Korei Południowej Lim Jonghoon. Niebawem jarosławski klub zamierza zakontraktować jeszcze jednego zawodnika. Sokołów S.A. prawdopodobnie zgłosi drużynę do europejskich rozgrywek pucharowych TT Inter Cup.

Sokołów S.A. Jarosław to jeden z najbardziej utytułowanych klubów w Polsce. Klub powstał w 1998 r. pod nazwa Kolping Jarosław. Od początku swojej działalności zrzesza wielu młodych i utalentowanych  zawodników. Głównym  celem klubu oprócz udziału w  rozgrywkach seniorów w Superlidze jest upowszechnianie sportu wśród dzieci i młodzieży. Klub propaguje zdrowy i aktywny tryb życia oraz zaszczepia ducha sportowej rywalizacji fair-play.

W przeszłości drużyna dwukrotnie zdobywała zloty medal Drużynowych Mistrzostw Polski, a sześciokrotnie wywalczyła brązowe medale. W sezonach 2015/16 i 2017/18 Sokołów Jarosław wygrywał Puchar Polski.

Tenis stołowy w Jarosławiu to sport na bardzo wysokim poziomie. Jest to piękny, propagujący zdrową rywalizację sport, zrzeszający masę kibiców w całej Polsce. W klubie funkcjonuje ośrodek szkolenia Polskiego Związku Tenisa Stołowego, w którym rozwijają się najmłodsi zawodnicy. Ponadto współpracuje ścisłe ze Szkolą Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu.

 

Tenis stołowy w Polsce to popularna i dynamiczna dyscyplina sportowa, to gra wspaniale wpływająca na rozwój ruchowy i umysłowy, to gra dla każdego, niezależnie od wieku i przygotowania fizycznego, to gra, z  którą miało kontakt ponad 70% ludzi w Polsce. To gra, która najlepiej rozwija korę mózgową u małych dzieci. To bardzo dobry sposób poprawy kondycji psychoruchowej u dzieci, ale także forma kontroli ciała i poprawy czasu reakcji.

  • DSC_3526
  • DSC_3513
  • DSC_3551
  • DSC_3558
  • DSC_3564
  • DSC_3577
  • DSC_3594

« wstecz