Krajowa Spółka Cukrowa S.A.

Przejdź do wybranego podserwisu

  • Biuletyn Informacji Publicznej
  • english version

Treść

Fabryka Cukierków „Pszczółka” została Ambasadorem Województwa Lubelskiego

Tytuły „Ambasadora Województwa Lubelskiego” jest od 22 lat przyznawany osobom, firmom i instytucjom, które mogą pochwalić się szczególnym wkładem w promowaniu województwa lubelskiego w Polsce i poza jego granicami. Jest to jedno z największych wydarzeń promocyjnych i gospodarczych w regionie.

 Fabryka Cukierków „Pszczółka” obecnie jest jednym z najnowocześniejszych zakładów produkujących słodycze w Polsce i co ważne, jest częścią Krajowej Spółki Cukrowej, czyli jedyną spółką produkującą cukierki należącą do Skarbu Państwa. „Pszczółka” od wielu lat jest jednym z największych producentów karmelków, obecnie po uruchomieniu nowych linii rozwija się na rynku wyrobów czekoladowych, na swoim koncie ma już wiele „czekoladowych” sukcesów, są to: „Mała Czarna”, „Poczuj Miętę”, „Sól&Karmel”, „Orzesz Ty!” i ”Toffee Amo”.

 W nowej fabryce korzystamy z nowoczesnych rozwiązań i śledzimy trendy rynkowe, jednak cały czas pozostajemy w duchu 70-letniej tradycji, wykorzystując sprawdzone receptury.

 Cieszymy się, że w tym roku nasza fabryka została wyróżniona i zapewniamy, że dumnie będziemy reprezentować region lubelski.

 – Za rok będziemy obchodzili 70 urodziny – mówił podczas odbierania wyróżnienia Grzegorz Wróbel, p.o. prezes Pszczółki. – Nasze cukierki są eksportowane do Europy, Azji, Ameryki i innych zakątków świata. Jesteśmy też mocno zaangażowani w sponsoring sportu na Lubelszczyźnie – dodał.

 

 

  • ambasador_foto
  • ambasador_foto_II

« wstecz