Krajowa Spółka Cukrowa S.A.

Przejdź do wybranego podserwisu

  • Biuletyn Informacji Publicznej
  • english version

Treść

Krajowa Spółka Cukrowa S.A. – Sponsorem Roku

28 stycznia 2012 roku, na Balu Sportowca, zorganizowanym pod patronatem Prezydenta Torunia Michała Zaleskiego przez Wydział Sportu i Turystyki Urzędu Miasta ogłoszono wyniki jubileuszowej, X edycji plebiscytu „Sportowca Torunia”, który na stałe wpisał się w kalendarz najważniejszych sportowych wydarzeń regionu. Krajowa Spółka Cukrowa S.A. została wyróżniona prestiżowym tytułem Sponsora Roku.

Kapituła, w skład której weszli przedstawiciele Urzędu Miasta i dziennika „Nowości”, wyróżniła KSC za wieloletnie wsparcie lokalnych klubów sportowych i zaangażowanie w promocję toruńskich sportowców na arenie krajowej. W imieniu Krajowej Spółki Cukrowej nagrodę odebrał pan  Rafał Małecki, Dyrektor Biura Zarządu.

Plebiscyt „Sportowiec Torunia” jest coroczną imprezą organizowaną przez toruński dziennik „Nowości”.  W tegorocznej edycji mieszkańcy Torunia oddali ponad 52 tysiące głosów, wybierając dziesięciu najpopularniejszych sportowców. Już po raz piąty wyniki plebiscytu ogłoszono podczas Balu Sportowca, który przyciągnął niemal cały sportowy świat Torunia, zawodników, trenerów, a także sponsorów, media i przedstawicieli instytucji, zajmujących się organizacją i promocją sportu. Gościem honorowym balu był wiceminister sportu Grzegorz Karpiński.

Sportowcem roku został kulturysta Damian Witkowski, natomiast tytuł Klubu Roku przypadł zespołowi MMKS Pierniki, którego głównym sponsorem jest Krajowa Spółka Cukrowa.

« wstecz