Krajowa Spółka Cukrowa S.A.

Przejdź do wybranego podserwisu

  • Biuletyn Informacji Publicznej
  • english version

Treść

Odznaka Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi „Zasłużony dla Rolnictwa”

Podczas uroczystej gali przyznania wyróżnień Rolnik Pomorza i Kujaw, która miała miejsce w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy, wręczono honorowe odznaki „Zasłużony dla Rolnictwa”. Odznaki te są nadawane przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Wśród wyróżnionych tym prestiżowym odznaczeniem znaleźli się panowie Marek Dereziński, Członek Zarządu Krajowej Spółki Cukrowej S.A., Lech Sobecki, Dyrektor Oddziału Krajowej Spółki Cukrowej S.A. „Oddział Kruszwica” oraz Czesław Muszyński, Dyrektor Oddziału Krajowej Spółki Cukrowej S.A. „Oddział Nakło”.

Wyróżnienia zostały przyznane w uznaniu dla ich wiedzy, zaangażowania i postawy, które przyczyniają się do podnoszenia poziomu i znaczenia polskiego rolnictwa w Unii Europejskiej.

W imieniu Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Marka Sawickiego, honorowe odznaki laureatom wręczyła pani Ewa Mes, Wojewoda Kujawsko-Pomorski. Odznaka jest nadawana przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi od 2001 roku osobom szczególnie zasłużonym w dziedzinie rolnictwa, rozwoju wsi i rynków rolnych.

  • -

« wstecz