Krajowa Spółka Cukrowa S.A.

Przejdź do wybranego podserwisu

  • Biuletyn Informacji Publicznej
  • english version

Treść

"Wielka Moc Naszych Serc" pod patronatem Krajowej Spółki Cukrowej S.A

Krajowa Spółka Cukrowa S.A. objęła swoim mecenatem akcję „Wielka Moc Naszych Serc”. Spółka regularnie i chętnie angażuje się w inicjatywy prospołeczne, udzielając wsparcia organizacjom, których celem jest niesienie pomocy najuboższym i najbardziej potrzebującym, a także angażując się w wydarzenia, które mają na celu integrację lokalnych społeczności.

Już w ten weekend w trzech miastach województwa kujawsko-pomorskiego: Włocławku, Toruniu i Bydgoszczy odbędzie się niezwykłe wydarzenie dla najmłodszych mieszkańców regionu – „Wielka Moc Naszych Serc”. To już siódme z tego cyklu spotkanie, które corocznie tuż przed Świętami Wielkanocnymi przyciąga rzesze dzieci. Organizatorami wydarzenia są lokalne rozgłośnie radiowe oraz prasa regionalna.

W sobotę 31 marca br. we włocławskim Multikinie, a w niedzielę 1 kwietnia br. w bydgoskim kinoteatrze Adria  oraz w Auli Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu milusińscy wraz ze swoimi opiekunami będą mieli okazję wziąć udział w bezpłatnym seansie filmowym, któremu towarzyszyć będzie szereg konkursów, zabaw i niespodzianek.  Imprezom towarzyszy wsparcie mediowe w postaci kampanii radiowej w lokalnych rozgłośniach, artkułów prasowych w mediach partnerskich oraz billboardów.

« wstecz