Krajowa Spółka Cukrowa S.A.

Przejdź do wybranego podserwisu

  • Biuletyn Informacji Publicznej
  • english version

Treść

Dożynkowe spotkanie w Ciechocinku

16 sierpnia w Ciechocinku odbyło się dożynkowe spotkanie przodujących producentów i przetwórców rolnych Pomorza i Kujaw oraz przedstawicieli firm i organizacji rolniczych. Spotkanie zorganizowała kapituła konkursu „Rolnik Pomorza i Kujaw”. Sponsorem uroczystości była Krajowa Spółka Cukrowa S.A.

W parku otaczającym Dworek Prezydenta RP zebrało się około 300 gości - laureatów Konkursu Rolnik Pomorza i Kujaw, przedstawicieli władz samorządowych województwa kujawsko-pomorskiego oraz związków i stowarzyszeń działających na rzecz rolnictwa.

Przybyli także przedstawiciele władz państwowych, w tym Janusz Gołos, konsultant ds. rolnictwa i obszarów wiejskich w Kancelarii Prezydenta RP, poseł Jan Krzysztof Ardanowski, wiceprzewodniczący sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi, poseł Janusz Dzięcioł, Zofia Szalczyk, wiceminister rolnictwa i rozwoju wsi oraz Ewa Mes, wojewoda kujawsko – pomorski.

Podczas dożynkowego spotkania honorowym gościom zostały wręczone symboliczne bochny chleba, natomiast wyróżniający się przedstawiciele rolnictwa i przetwórstwa zostali uhonorowani medalami, odznakami i nagrodami. Przy tej okazji z ust oficjalnych gości padły liczne słowa podziękowań i gratulacji dla wszystkich rolników z regionu pomorsko – kujawskiego.

Uczestnicy świątecznego spotkania mieli okazję poznać bogactwo oferty produktowej Krajowej Spółki Cukrowej S.A.

  • -
  • -

« wstecz