Krajowa Spółka Cukrowa S.A.

Przejdź do wybranego podserwisu

  • Biuletyn Informacji Publicznej
  • english version

Treść

  • -

Nowość z „Pszczółki”: Orzechowe cukierki dedykowane wyjątkowym osobom

Fabryka Cukierków „Pszczółka” Sp. z o.o. wprowadza do sprzedaży nowe cukierki „Specjalnie dla…”. Na ich oryginalnych owijkach znajduje się blisko pięćdziesiąt dedykacji, skierowanych m.in. do „kochanej mamy”, „najfajniejszego taty”, czy „dziewczyny marzeń”.

Oblewane mleczną czekoladą, orzechowe cukierki „Specjalnie dla…” trafiają właśnie do sprzedaży. W sklepach detalicznych dostępne będą luzem, dlatego każdy konsument będzie mógł sięgnąć po takie dedykacje, jakie najbardziej mu się spodobają.

Oryginalne owijki naszych nowych cukierków sprawiają, że będą one doskonałym, zabawnym dodatkiem do wielu upominków. Z pewnością wywołają uśmiech na twarzy każdej obdarowanej osoby  – mówi Leszek Wertejuk, Prezes Zarządu Fabryki Cukierków „Pszczółka” Sp. z o.o.

Wśród cukierków „Specjalnie dla…” znaleźć można takie, które doskonale sprawdzą się w Dniu Matki, w Dniu Ojca, czy z okazji święta zakochanych. Wiele z nich będzie doskonałym upominkiem dla pań, bo pojawiają się na nich np. dedykacje dla „mojej przyszłej żony”, „mojego cukiereczka”, „mojej kruszynki”, czy bardziej humorystyczne: dla „super babki”, czy dla „niebieskookiej blondynki”. Nie zabrakło nawet cukierków przeznaczonych dla „super prezesa”, „chodzącego ideału”, „pozytywnie zakręconej”, czy „mojego idola”. Na owijkach można znaleźć również wiele innych, zabawnych haseł, które sprawią, że cukierki „Specjalnie dla…” będą towarzyszyć nam w wielu miłych chwilach.

****************

Fabryka Cukierków „Pszczółka” Sp. z o.o. to firma z ponad sześćdziesięcioletnim doświadczeniem. Oferuje około 50 rodzajów cukierków: karmelków nadziewanych, twardych, musujących, a także oblewanych czekoladą. Cukierki z „Pszczółki”, takie jak „Jogusie”, „Musss”, czy „Kukułki”, są od lat znane konsumentom w całym kraju i za granicą. Obecnie Spółka dynamicznie rozwija swoją działalność i wkrótce rozpocznie budowę nowego zakładu produkcyjnego w Specjalnej Strefie Ekonomicznej Euro-Park Mielec Podstrefa Lublin.

« wstecz