Krajowa Spółka Cukrowa S.A.

Przejdź do wybranego podserwisu

  • Biuletyn Informacji Publicznej
  • english version

Treść

Fabryka Cukierków „Pszczółka” Orłem Biznesu!

Fabryka Cukierków „Pszczółka” otrzymała w dniu 14 czerwca 2016 r. statuetkę „Lubelskiego Orła Biznesu 2015” w kategorii Inwestor Roku. Konkurs ma na celu prezentację oraz promocję najlepszych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm.

 - To dla nas wielkie wyróżnienie. Jestem dumny,  że nasza Spółka znalazła się w gronie najlepszych firm Lubelszczyzny. Priorytetem naszych działań jest innowacyjność, profesjonalizm i rozwój. Cieszę się, że nasze działania zostały docenione, w tym w szczególności inwestycja budowy nowego zakładu produkcyjnego w Lublinie - mówi Leszek Wertejuk, Prezes Lubelskiej Fabryki Cukierków „Pszczółka” Sp. z o.o.

Lubelski Orzeł Biznesu to symbol wysokich standardów przedsiębiorczości, zasad uczciwej konkurencji oraz odwagi w podejmowaniu nowych wyzwań gospodarczych. Organizatorem konkursu jest Związek Pracodawców Ziemi Lubelskiej. W tym roku odbyła się XIII edycja konkursu, nad którą honorowy patronat objęli Wojewoda Lubelski, Marszałek Województwa Lubelskiego oraz Prezydent Lublina.

Fabryka Cukierków „Pszczółka” Sp. z o.o. buduje nową fabrykę w Specjalnej Strefie Ekonomicznej EURO-PARK Mielec Podstrefa Lublin przy ul. Spiessa. Powstanie tam nowoczesny zakład o powierzchni ok. 20 tys. mkw., który będzie produkował wyroby czekoladowe. Uruchomienie planowane jest na I kwartał 2017 roku.

  • -
  • -

« wstecz