Krajowa Spółka Cukrowa S.A.

Przejdź do wybranego podserwisu

  • Biuletyn Informacji Publicznej
  • english version

Treść

KSC S.A. otrzymała „Złoty Paragon 2018 - nagrodę Kupców Polskich” w kategorii „produkty sypkie”

W czwartek, 24 maja br., w Teatrze Kamienica w Warszawie, odbyła się Uroczysta Gala VIII edycji konkursu „Złoty Paragon 2018 – Nagroda Kupców Polskich”. W tegorocznej edycji „Złoty Paragon 2018 - nagrodę Kupców Polskich” w kategorii „produkty sypkie” otrzymał „Polski Cukier” cukier biały 1kg. Nagrodę odebrał Pan Robert Kraszewski, Dyrektor Departamentu Marketingu i Sprzedaży.

Konkurs jest jednym z najważniejszych, cyklicznych wydarzeń polskiej branży FMCG. Organizatorem konkursu jest miesięcznik „Hurt & Detal” - jedno z najbardziej znaczących na rynku prasy branżowej, ogólnopolskie pismo FMCG. Od 2011 roku, konkurs odbywa się raz do roku. "Złoty Paragon" to wyróżnienie przyznawane przez właścicieli i kierowników sklepów spożywczo-przemysłowych z całej Polski, a jednocześnie czytelników miesięcznika „Hurt & Detal”. Konkurs wyłania te produkty i usługi, które w sposób szczególny wpływają na rozwój handlu detalicznego Polsce i przynoszą Kupcom największe dochody. Produkty i usługi związane z rynkiem FMCG zgłaszane są do konkursu drogą elektroniczną poprzez specjalnie przygotowaną aplikację. Pieczę nad prawidłowym przebiegiem konkursu sprawuje Instytut Badawczy Kantar TNS S.A. Polska.

Nagrodę specjalną, przyznaną przez „Hurt&Detal” za dotychczasową współpracę, otrzymała również Fabryka Cukierków „Pszczółka” Sp. z o.o. z Lublina. W tegorocznej edycji, głosowało 783 Kupców reprezentujących wszystkie formaty sklepów spożywczych.

  • -
  • -
  • -
  • -

« wstecz