Krajowa Spółka Cukrowa S.A.

Przejdź do wybranego podserwisu

Treść

SPÓŁKA DLA SPORTU, KULTURY I GOSPODARKI

Jesteśmy jedną z największych spółek w sektorze przemysłowym. Regularnie jesteśmy zaliczani przez ekspertów do grona najbardziej zyskownych i najlepszych polskich przedsiębiorstw. Jednak sam rozwój, którego celem jest wyłącznie zysk finansowy jest nam obcy. Czujemy się odpowiedzialni za rozwój i pomyślność tych regionów, w których prowadzimy swoją działalność. Chcemy dzielić się naszymi sukcesami z ich mieszkańcami, chcemy, żeby i oni mogli się rozwijać i spełniać swoje marzenia.
To, że nasze działania są doceniane zarówno przez mieszkańców i społeczności lokalne, jak i specjalistów, czego dowodem są tytuły „Dobrej Firmy”, których jesteśmy laureatem, pozwala nam mieć pewność, że nasze wsparcie jest potrzebne, że choć odrobinę zmieniamy świat na lepsze. I to jest nasz największy sukces.

SPORT KULTURA GOSPODARKA
W Polskim Cukrze wierzymy, że sport to nie tylko zdrowie, ale i potężna siła, która jednocząc we wspólnej zabawie i zdrowej rywalizacji, wyzwala pokłady dobrego nastroju i pozytywnych emocji. Dlatego jesteśmy dumni mogąc wspierać kluby i organizacje sportowe, które działają w tych samych regionach, w których my prowadzimy swoją działalność. Jesteśmy pewni,  że obcowanie z kulturą rozwija w każdym z nas to, co dobre i piękne. Dlatego z chęcią angażujemy się w działania kulturalne skierowane zarówno dla dorosłych odbiorców, jak i tych najmłodszych. W centrum naszego zainteresowania zawsze stoi gospodarka. Jako największy podmiot w branży rolno-spożywczej w Polsce, współpracujący na co dzień  zarówno z wielkimi firmami, jak i tysiącami mniejszych podmiotów gospodarczych, wspieramy inicjatywy związane z rozwojem przedsiębiorczości.
    zobacz więcej zobacz więcej zobacz więcej