Krajowa Spółka Cukrowa S.A.

Przejdź do wybranego podserwisu

Treść

CUKIER BIAŁY

  • Cukier biały

CUKIER KRYSZTAŁ

Cukier biały kryształ jest znany od dziesięcioleci. To cukier polecany między innymi do słodzenia gorących,  czy chłodnych napojów, pieczenia ciat i ciasteczek, przygotowywania przetworów. Znajduje szerokie zastosowanie w codziennym życiu. Jest to najpopularniejszy, klasyczny cukier o charakterystycznych kryształach i doskonałej rozpuszczalności.
W ofercie marki Polski Cukier znajduje się cukier biały kryształ w opakowaniu 1kg.

  • Cukier do pieczenia drobny

CUKIER DO PIECZENIA DROBNY

Jest to cukier o śnieżnobiałej barwie i charakterystycznej, bardzo drobnej granulacji. Cukier do pieczenia drobny powstaje podczas specjalnego procesu segregacji, selekcjonującego kryształki cukru o określonej, odpowiedniej wielkości. Dzięki tak dobranej granulacji cukier do pieczenia drobny bardzo szybko rozpuszcza się. Doskonale nadaje się do wypieków, przygotowywania ciast, kremów i deserów. Cukier do pieczenia drobny jest niezastąpiony w każdej kuchni.
W ofercie marki Polski Cukier znajduje się cukier do pieczenia drobny w opakowaniu 1kg.

Cukier biały puder

Cukier biały puder 500 g to cukier o aksamitnej strukturze, nieskazitelnej bieli i doskonałej sypkości. Cukier puder nie zawiera dodatków typu
antyzbrylaczy. Ze względu na rodzaj opakowania (opakowanie foliowe typu PE/PET) wygodnie i praktycznie przechowuje się.
Szczególnie polecany do wypieku ciast i ciasteczek, przygotowywaniu lukru, dekorowania i posypywania.
Opakowanie zbiorcze: pudełko 10x 500 g.

Cukier biały kostka

Cukier biały kostka w kartoniku 500 g. to nowy produkt, dotychczas niedostępny w ofercie. Cukier biały w kostkach to krystalicznie biały cukier w formie dużych eleganckich kostek.
Produkt  ten jest  idealny do słodzenia gorących napojów, a wygodna forma ułatwia jego stosowanie.

  • CUKIER DO DEKORACJI GRUBA RAFINADA

CUKIER DO DEKORACJI GRUBA RAFINADA

Cukier biały- gruba rafinada marki Polski Cukier to doskonały pomysł na apetyczną dekorację ciast, ciasteczek i wszelkich słodkich wypieków. Duże, słodkie kryształy pięknie wypełnią każdą cukiernicę i będą słodkim dodatkiem do ulubionej kawy czy herbaty. Cukier biały – gruba rafinada to także świetny dodatek do drinków. W ofercie marki Polski Cukier znajduje się cukier do dekoracji gruba rafinada w opakowaniu 500g.

CUKIER BIAŁY W STICKACH

Cukier biały w stickach marki Polski Cukier, to łatwo rozpuszczający się, pierwszej kategorii, drobny cukier biały, porcjowany w sticki o pojemności 5 g. Wygodna forma produktu, pakowana w podłużne, higieniczne sticki, idealnie nadaje się do hoteli, restauracji, kawiarni czy też punktów zbiorowego żywienia (szkoły, szpitale). Doskonale sprawdza się w podróży, podczas pikników, konferencji, a także w biurach. Niezastąpiony podczas spotkań biznesowych lub towarzyskich.

Pakowany w elegancki kartonik 500 g (100 sztuk po 5 g)

CUKIER BIAŁY PREMIUM

Cukier biały Premium marki Polski Cukier dzięki swej aksamitnej, wyrazistej strukturze i nieskazitelnej bieli stanowi produkt pierwszej kategorii. Ten krystaliczny cukier wysokiej czystości i najwyższej jakości jest niezastąpiony w każdej kuchni i na stole. Idealny do słodzenia napojów i wypieków.
Dostępny w opakowaniu 1kg.

CUKIER BIO

Cukier BIO marki Polski Cukier - to wysokogatunkowy cukier trzcinowy. Pochodzi z ekologicznych, certyfikowanych upraw trzciny cukrowej, z Argentyny. To gwarancja najwyższej jakości produktu w nowoczesnej kuchni. Idealnie sprawdzi się jako dodatek do napojów i drinków. Pomocny w pieczeniu i gotowaniu – nada wyjątkowy charakter ulubionym przysmakom.

W ofercie marki Polski Cukier znajduje się w opakowaniu 500 g.
Opakowanie zbiorcze: zgrzewka 10 x 500 g.