Krajowa Spółka Cukrowa S.A.

Przejdź do wybranego podserwisu

Treść

CUKIER BRĄZOWY

Cukry brązowe marki Polski Cukier produkowane są z trzciny cukrowej, jednej z najstarszych roślin uprawnych kimatu tropikalnego. Od kilku lat cukier brązowy trzcinowy cieszy się w Polsce coraz większym powodzeniem.

CUKIER BRĄZOWY W STICKACH

Cukier brązowy marki Polski Cukier w stickach to cukier trzcinowy o pięknym, złocistym kolorze, bursztynowym połysku i lekko karmelowym smaku. Dzięki drobnej granulacji, szybko się rozpuszcza, a praktyczne opakowanie w sticki o pojemności 5 g będzie niezastąpione w każdym gospodarstwie domowym.
Wygodna forma opakowania produktu, w podłużne, higieniczne sticki, idealnie nadaje się do hoteli, restauracji, kawiarni czy też punktów zbiorowego żywienia (szkoły, szpitale),. Doskonale sprawdza się w podróży, podczas pikników, konferencji a także w biurach. Niezastąpiony podczas spotkań biznesowych lub towarzyskich.

Pakowany w elegancki kartonik 500 g (100 sztuk po 5 g)

  • Cukier brązowy DEMERARA

DEMERARA

Cukier brązowy trzcinowy Demerara marki Polski Cukier to cukier trzcinowy o pięknym, złocistym kolorze, bursztynowym połysku i lekko karmelowym smaku. Opakowaniem jest kartonik charakteryzujący się ciepłą, żółto-pomarańczową kolorystyką słońca i ciepłych krajów, skąd pochodzi ten cukier. Pokazane są także pędy trzciny cukrowej, z której ten cukier jest wytwarzany. Dzięki wycięciu w kartoniku w postaci "usmiechu" nasi klienci mogą obejrzeć jak fajnie ten cukier wygląda. Cukier brązowy Demerara doskonale nadaje się do słodzenia gorących napojów, wypieku ciemnych ciast typu piernik i przygotowywania wytrawnych potraw i sosów. Idealnie pasuje także jako dodatek do egzotycznych drinków.
W ofercie marki Polski Cukier znajduje się cukier brązowy Demerara w opakowaniu 500g w kartoniku.

  • Cukier brązowy KOSTKA

KOSTKA

Kolejnym cukrem brązowym trzcinowym w portfolio marki Polski Cukier jest cukier brązowy kostka. Opakowanie podobnie jak cukru Demerara to ciepłe kolory lata, słońca i dalekomorskich klimatów. Charakteryzuje się złocistym kolorem, bursztynowym połyskiem i lekko karmelowym smakiem. Poręczna forma kostek ułatwia słodzenie. Praktyczny i wygodny w użyciu. Idealny do słodzenia gorących napojów - kawy i herbaty.

  • CUKIER BRĄZOWY DROBNY

CUKIER BRĄZOWY DROBNY

Marka Polski Cukier wprowadziła do sprzedaży cukier brązowy w innowacyjnym opakowaniu. Cukier w doypacku to nowość na rynku polskim. Funkcjonalne opakowanie z korkiem umożliwia wielokrotne otwieranie i zamykanie produktu, chroni przed zawilgoceniem i rozsypaniem. Cukier brązowy znakomicie nadaje się do wypieków ciast, ciasteczek typu piernik i przygotowywania wykwintnych deserów. Drobna granulacja szybko się rozpuszcza. Hermetyczne, wytrzymałe i praktyczne opakowanie będzie niezastąpione w każdym gospodarstwie domowym. Cukier Brązowy dostępny jest w opakowaniu 500 g.